Ana Sayfa   Belediye Başkanı   Belediye Meclisi   Faaliyet Raporu   Belediye Çalışmaları   Bozkurt   Canlı Yayın   Bilgi Edinme   İletişim
Başkanın mesajı
Teşekkür
Değerli Bozkurtlu hemşehrilerim; sevgi ile çıktığımız hizmet yolunda, dürüstlüğü seçerek göstermiş olduğunuz teveccüh, verdiğiniz destek güveninizden dolayı, hanım kardeşlerimizin gayretine, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin azmine
  Bozkurtta Spor
  Köylerimiz
  Mahallelerimiz
  Muhtarlarımız
  Forum
  Ziyaretçi Defteri
  Link Panosu
  Firma Rehberi
  İlanlar
Bozkurt Kitabı Dünden Bu Güne Bozkurt Bozkurt Videoları
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
  Kayıt Ol
  Şifremi Unuttum
Belediye Başkanımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
23 Nisan, Türk milletinin işgallere, bölünmeye karşı imkânlarını seferber ederek dünyaya varlığını kanıtladığı gün olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu    Devamı »
Yeni Parkın Yapımı Hızlandırıldı
Belediyemiz tarafından Sınarcık mevkii eski sanayi karşısına yaptırılan parkın yapımı hızlandı. Merkez Mahallesi Şehit Er Yunus Yorulmaz Caddesi üzerindeki belediye arazisine İ    Devamı »
Meteoroloji Tepesine Işıklı Türkiye Haritası
Belediyemiz ekipleri tarafından, ilçemizin her yerine hakim olan Meteoroloji tepesine led ışıklarla Türkiye Haritası çizilerek, Ne Mutlu Türküm Diyene yazısı yazıldı. Akşam kar    Devamı »
Başkanımız, Belediye Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Belediye Başkanımız Bozkurt Ekeş, belediyemiz tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Merkez Mahallesi Ezine Caddesindeki kanalizasyon çalışmasının ardından, bozulan y    Devamı »
“İLÇE MERKEZİNDE TOPRAK YOL KALMAYACAK”
Belediyemiz, ilçe merkezine bağlı, stabilize ara sokak ve caddeleri asfalt kapladı. Merkez mahallesine bağlı üç cadde ve dört sokakta yapılan çalışmalarda toplam 2.5 kilometre    Devamı »
Sınarcıkta Beton Kaplaması Yapıldı
Belediyemiz tarafından, Sınarcık caddesi sonundan itibaren Sınarcık Camii ve Sınarcık Kafe’nin devamındaki yol ile Gülep Köprüsü girişi ve köprü üzeri belediye ekiplerinin a    Devamı »
Bozuk Parke ve Tretuvarlar Yeniden Yapılıyor
Belediyemiz ekipleri, ilçemizin belirli yerlerinde kırılmış yada zarar görmüş parke ve tretuvarları düzenleme çalışmasına başladı. Kastamonu Caddesi üzerindeki Parke ve tretuva    Devamı »
Bayrak Tepe’ye Bozkurt Yazısı
Belediyemiz ekipleri tarafından, ilçemizin her yerine hakim olan Bayrak Tepe’ye(alaza harmanı) led ışıklarla ‘BOZKURT’ yazıldı. Akşam karanlığından itibaren sab    Devamı »
Ramazan Etkinliklerimiz Mehteranla Başladı
Belediyemiz tarafından Ramazan ayı boyunca Cumartesi akşamları düzenlenen Ramazan etkinliklerinin birincisinde Eskişehir Mehteran Takımı konser verdi. Türk Tarih Meydanında gerçek    Devamı »
Belediyemiz Ramazan Öncesi Camileri Temizliyor
Belediyemiz temizlik işleri ekipleri, yaklaşan ramazan dolayısıyla camilerde temizlik çalışması başlattı. İlçe merkezi ve mahallelerindeki camileri temizliyor. Belediyemiz temi    Devamı »
Esnaflarla Belediyede Kahvaltı
Belediye Başkanımız Bozkurt EKEŞ’in, Bozkurt Esnaf Odası ile birlikte düzenlediği esnaflarla kahvaltı buluşmaları devam ediyor. Belediye Başkanımız Bozkurt EKEŞ’in    Devamı »
Belediyemizden Öğrencilerimize Karne Şenliği Sürprizi
Belediyemiz, karne heyecanın yaşandığı okullarda Karne Şenliği düzenleyerek öğrencilere sürpriz yaptı. İlçemizde Fatih ilkokulundan başlatılan Karne Şenliğinde, Belediye Ekiple    Devamı »
Bozkurt Gündem Gazetesi  |  Bozkurtlular Derneği      © 2000 / 2010 Bozkurt Belediyesi. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri